starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pt playeri

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Confidential




Mesaje : 9
Data de înscriere : 14/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeJoi Feb 14, 2008 2:02 am

deci eu am vrut sa va fac un bine si sa va schimb spoturile dar nu ati vrut pe acelea care le-am bagat si ati zis sa le scot.
sunt ceva in gen link... bineinteles modificate si daca mai vreti sa le modificam spuneti`va parerile ... ca spoturile care sunt acum sunt super aglomerate ... asa alea sunt mai civilizate fiecare poate avea spotul sau tarcul lui ... pe cand pe spturile care sunt aglomerate ... toti faceti la gramada... astept sugestii..
Sus In jos
alinofh3ll




Mesaje : 11
Data de înscriere : 14/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeJoi Feb 14, 2008 6:28 pm

da amn in arena no coment sunt perfect facute cas alea arnjate..da ati luat toate spoturile din celalte orase...si pana al arena sa rezistam naveam unde creste si shopurile cum sa o spun mai precis era mai rau dekat nasoale ..pamant..Sad..deci ina rena nu se putea mai bn da in rest servaru era aproape linkmania kurat..si noi nu am plekat dupa link sa venim pe alt link am intelegi??Smile)
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeJoi Feb 14, 2008 9:44 pm

Din cate am inteles din ce-a scris Alin, are dreptate spoturile din Arena sunt perfecte sa zic asa .Ce ma deranjeaza sunt shop-urile . Sunt prea multe in Lorencia . Aa da, inca ceva, sunt 4 stash-uri in Lorencia . Eu zic ca 2 sunt de ajuns . Cei mult strica .
Sus In jos
Confidential




Mesaje : 9
Data de înscriere : 14/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 12:46 am

pai le scosesem dar playeri nu au vrut am pus 3 sau 4 shoupuri lore....
Sus In jos
Confidential




Mesaje : 9
Data de înscriere : 14/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 12:46 am

si puneam si prin lore spots si davias dar nu au vrut.
Sus In jos
alinofh3ll




Mesaje : 11
Data de înscriere : 14/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 7:23 am

moi noi shopurile le vroiam sa ramana asa...din ce intelesasam de la voi ..era ca o sa faceti arena cum tr...aranjata cum ati si facuto ...ca shopurile ori le faceti mai bune ori raman asa....mai bune nush dak era necesar ca erau destul d ebune da leati facut mai proaste:(...asa si ka o sa puneti mai multe spoturi inafara de celalalte care erau prin orase....da leaci luat pe toate..Sad
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 9:42 am

Spoturile din arena nu trebuie modificate, cele din orase trebuie .Shop-uri,stash-uri mai putine . Sunt mai mult decat trebuie . Si mai ganditi-va, cand o sa fie mai multa lume pe server, unde o sa faca level ? excluzand arena . Dar pana acolo ? Lorencia sunt numai 3 spot-uri sa zic asa . Dar si alea sunt vai de capul lor . Ati tinut serverul inchis 1 zi, sper ca ati facut ceva modificari vizibile la el !
Sus In jos
adisorbk




Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 9:59 am

yonzi ai zis bine si sunt 4 spoturi cel putin atatea am gasit...dar cu xp mic 2 deabia le poti folosit...apoi stai 20 de min la spideri si gata......mai raman tantalosi..dar daor nu o sa stea tot sv sa omoare un tantalos ca sa faca si el un lvl scratch scratch scratch
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 3:37 pm

Lasam asa mai asteaptam sugestii....daca vreti shopuri slabe Smile)treaba voastra eu asteapt aici 1 Vot sau 1 propunere voi asteapta Wink
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
alinofh3ll




Mesaje : 11
Data de înscriere : 14/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 4:45 pm

moi nu shopuri slabe shopuri cum au fost p[rima data la inceput lol! scratch .....eu de la multi am intels pe seravr c anu le convin shopurile astea erau mai bn inainte..akum nu mai is bune de nik..pt SM este tot aproape slab..aripi nu ami poti face:(...sol cade greu si dureaza sqa faci un itrm+9...Sad..deci shopurile sa revina ca inainet cum erau la inceput:)
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 4:54 pm

Eu zic ca Soul cade mai repede, fata de old db .
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 7:09 pm

deci va vom face 1 trai mai bun cyclops ca ,ciclopii cu 2 ochi Laughing Laughing
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
adisorbk




Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 3:00 pm

Star mu offline pe viata Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad apucativa de Basketball sau fotbal ca astea vor dainui mereu
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 4:24 pm

Gata voi reface STARMU!!!
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
adisorbk




Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 9:05 pm

vezi sa te si credem....... Razz lol! lol! lol!
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 11:39 pm

Starmu Online non stop Acum cateva modificari ! peste 1 an intreg rr db ! http://starmu.no-ip.org
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Pt playeri Empty
MesajSubiect: Re: Pt playeri   Pt playeri Icon_minitime

Sus In jos
 
Pt playeri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Pentru Players Sugestii :: Propuneri & Sugestii-
Mergi direct la: