starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cei cu tupeul asta pe el...?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
DeathAngel




Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/02/2008

Cei cu tupeul asta pe el...? Empty
MesajSubiect: Cei cu tupeul asta pe el...?   Cei cu tupeul asta pe el...? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 11:38 pm

Eram in bar si am vazut un bk sPr_BK si i-am zis: "Vrei sa vii in guild?" ,si el cica vrei moue? crek vroia sa zica mu** stiti voi Evil or Very Mad si langa el era dadu si zice NU vine !!! de park vb cu el ?! dadu cei cu tupeul asta pe tine???
cumva vb cu tine? imi pare rau ca nam print ca nu stiu sa pun ...offf si nu merge pfff ...nu vreau ne certam sau sa ajungem la ban da....ReSpecTa si vei Fi ResPecTaT !!! Twisted Evil scratch
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Cei cu tupeul asta pe el...? Empty
MesajSubiect: Re: Cei cu tupeul asta pe el...?   Cei cu tupeul asta pe el...? Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 11:43 am

daca zicea ,,mu** '' ilpostezi pe forum o poza si ii dau banIP 3 zile. rare ori dau ban pe character:))
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Cei cu tupeul asta pe el...? Empty
MesajSubiect: :))   Cei cu tupeul asta pe el...? Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 2:23 pm

Numai postati mah aiurea !!! fara dovezi ... martori sau macar o poza dupa mintea ta credeai ca ia ban ??? lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cei cu tupeul asta pe el...? Empty
MesajSubiect: Re: Cei cu tupeul asta pe el...?   Cei cu tupeul asta pe el...? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cei cu tupeul asta pe el...?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ASTA E SERVER NON-STOP?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Categorie Principala :: Plangeri-
Mergi direct la: