starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ba thew te rog ceva.....

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
yo_piciu21@yahoo.com




Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/03/2008

ba thew te rog ceva..... Empty
MesajSubiect: ba thew te rog ceva.....   ba thew te rog ceva..... Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 12:54 am

mai eu vreau sa joc si seara pe server deoarece nu e asa lag si mno.....e mai bine intr-un fel.....si te-as ruga sa nu mai oresti serverul noaptea........daca ai outea tinel non stop......ai vaz 88% DA.....12% NU ....fa si tu ceva sa putem juca si dupa 11 incolo......lasa dreq computerul deschis....Razz......daca vrei cat mai multi playeri ......si vezi sa nu te puna dreq sa dai vreun rr ....ca e prea fain asa.....mersi mult daca rezolvi ceva
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

ba thew te rog ceva..... Empty
MesajSubiect: Re: ba thew te rog ceva.....   ba thew te rog ceva..... Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 6:10 pm

yo_piciu21@yahoo.com a scris:
mai eu vreau sa joc si seara pe server deoarece nu e asa lag si mno.....e mai bine intr-un fel.....si te-as ruga sa nu mai oresti serverul noaptea........daca ai outea tinel non stop......ai vaz 88% DA.....12% NU ....fa si tu ceva sa putem juca si dupa 11 incolo......lasa dreq computerul deschis....Razz......daca vrei cat mai multi playeri ......si vezi sa nu te puna dreq sa dai vreun rr ....ca e prea fain asa.....mersi mult daca rezolvi ceva

Dp. cum am spus de nenumarate ori , serverul este tinut de Hexodus . Daca Thew se lauda ca el tine serveru' eu zic ca ar trebuii sa i se scoata adminu' .
Sus In jos
 
ba thew te rog ceva.....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Categorie Principala :: Probleme si nelamuriri-
Mergi direct la: