starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 pffffff.mare problema

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
yo_piciu21@yahoo.com




Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/03/2008

pffffff.mare problema Empty
MesajSubiect: pffffff.mare problema   pffffff.mare problema Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 1:09 am

man vreau si eu sa nu mai fie serverul oprit ....faceti va rog mult ceva sa nu mai fie offline......vor multi playeri sa joace dar nu au cum....de ce?? pt ca serv e off.....asta e NON-STOP??.....va rog faceti ceva ......si rezolvati si ceva cu lagu asta....thew daca nu poti tine compu deschis peste noapte nu poti lasa la cinve sa il tina??
VA ROG VREAU SI EU SA JOC ....DAR CUM??.....daca serv e of?? Neutral lol!
Sus In jos
ShadowQ

ShadowQ


Mesaje : 9
Data de înscriere : 21/03/2008

pffffff.mare problema Empty
MesajSubiect: Re: pffffff.mare problema   pffffff.mare problema Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 12:16 pm

Da mah faceti in plm(ei si ce dak iau warn?) serveru non-stop ca stam si ne uitam ca prostii pe site kum scrie Starmu:OffLine
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

pffffff.mare problema Empty
MesajSubiect: Re: pffffff.mare problema   pffffff.mare problema Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 6:46 pm

Gata aveti garantia mea Daca mai vedem odata svr inchis mult ! eu am sa fac in asa fel sa nu mai fie deloc deloc inchis
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

pffffff.mare problema Empty
MesajSubiect: Re: pffffff.mare problema   pffffff.mare problema Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 12:02 am

STARMAN a scris:
Gata aveti garantia mea Daca mai vedem odata svr inchis mult ! eu am sa fac in asa fel sa nu mai fie deloc deloc inchis

Tu promiti multe, da' nu prea actionezi !
Sus In jos
Continut sponsorizat





pffffff.mare problema Empty
MesajSubiect: Re: pffffff.mare problema   pffffff.mare problema Icon_minitime

Sus In jos
 
pffffff.mare problema
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Categorie Principala :: Plangeri-
Mergi direct la: