starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vote StarMu

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
ShadowQ

ShadowQ


Mesaje : 9
Data de înscriere : 21/03/2008

Vote StarMu Empty
MesajSubiect: Vote StarMu   Vote StarMu Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 12:02 pm

Haideti fratilor sa aducem mai multi playeri ca cu 20-30 playery e plictiseala mare Razz:P

Arrow Go Go Go and vote StarMu Like a Star @ heaven !!!


Vote StarMu 123456ff7.th






Basketball Basketball
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

Vote StarMu Empty
MesajSubiect: Re: Vote StarMu   Vote StarMu Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 9:43 pm

ShadowQ a scris:
Haideti fratilor sa aducem mai multi playeri ca cu 20-30 playery e plictiseala mare Razz:P

Arrow Go Go Go and vote StarMu Like a Star @ heaven !!!


Vote StarMu 123456ff7.th






Basketball Basketball

Eu nu am sa votez serveru' pana nu face StarMan spoturile . Pt. ca degeaba intra lumea daca nu prea are unde creste !
Sus In jos
ShadowQ

ShadowQ


Mesaje : 9
Data de înscriere : 21/03/2008

Vote StarMu Empty
MesajSubiect: Re: Vote StarMu   Vote StarMu Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 10:48 pm

Yonzy a scris:
ShadowQ a scris:
Haideti fratilor sa aducem mai multi playeri ca cu 20-30 playery e plictiseala mare Razz:P

Arrow Go Go Go and vote StarMu Like a Star @ heaven !!!


Vote StarMu 123456ff7.th






Basketball Basketball

Eu nu am sa votez serveru' pana nu face StarMan spoturile . Pt. ca degeaba intra lumea daca nu prea are unde creste !


spoturile trebuie bagate cateva spoturi in lorencia si davias si 4 spoturi stranse arena strict ptr bk si elf

asta sa mentinem joku distractiv ca asa.... faci lvl 50 mergi arena si in 30 sec dai rr.....dak joci asa joci degeaba


...dar totuti si in conditiile astea poti face lvl... monstri sunt deci dai in ei lol! lol!
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 30
Data de înscriere : 13/02/2008

Vote StarMu Empty
MesajSubiect: Re: Vote StarMu   Vote StarMu Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 6:07 pm

ShadowQ a scris:
Yonzy a scris:
ShadowQ a scris:
Haideti fratilor sa aducem mai multi playeri ca cu 20-30 playery e plictiseala mare Razz:P

Arrow Go Go Go and vote StarMu Like a Star @ heaven !!!


Vote StarMu 123456ff7.th






Basketball Basketball

Eu nu am sa votez serveru' pana nu face StarMan spoturile . Pt. ca degeaba intra lumea daca nu prea are unde creste !


spoturile trebuie bagate cateva spoturi in lorencia si davias si 4 spoturi stranse arena strict ptr bk si elf

asta sa mentinem joku distractiv ca asa.... faci lvl 50 mergi arena si in 30 sec dai rr.....dak joci asa joci degeaba


...dar totuti si in conditiile astea poti face lvl... monstri sunt deci dai in ei lol! lol!

Poti face level , da' nu sunt spoturi facute pe sv. Sunt acelasi spoturi ca pe LinkMania .In caz ca nu stiai ( exceptie face Arena)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vote StarMu Empty
MesajSubiect: Re: Vote StarMu   Vote StarMu Icon_minitime

Sus In jos
 
Vote StarMu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze in StarMu (de STARMAN)
» Regulament Server StarMu playerilor
» Anunt deschidere STARMU 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Pentru Players Sugestii :: Discutii Libere-
Mergi direct la: