starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am o intrebare

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 12:14 am

In legatura cu noile reguli..1. normal Ks ar tr sa se pedepseask si kiar dakai o singura persoana la spot..sa zicem de exemplu kai la acel spot o persoana care nu a inceput de mult si ii tr mai mult timp sa omaore monstri si vn unu mai mare de da un atca si omoara tot si face ks intruna acea persoana cum mai creste normal tr pedepsit ks de orice gen asa mi se pare normal....

2.daka cineva face si KS si PK...ia ban sa zicem 3 zile pt ca a facut Pk pe spot+1zi pt ks=4 zile de ban?..ca normal asa ar tr facute pedepsele da nu stiu cum se face aici deacea am pus aceasta intrebare astept raspunsurile:D
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:34 am

Sexysexy in timp se vor adauga Reguli deocamdata e destul de bine asa. nuti face griji odata cu Scaderea Exp se vor adauga noi reguli
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 9:47 am

deci no lua nume de rau;))..aia cu ks ..o singura persoan pe servaru asta mai ales kand o sa fie ami multa lume si inghesuila asa mi se aprea normal..am puso ka ep o propunere..ca deja uni lasa afk in lore sa faca akolo lev350..ca le e lene sa se duka in alte orase mai de lev lor..Very Happy...si eu vb din ce am vazut:P.....ca pe mn nu mar deranja la 22 de rr..pot face rapid lev..da ziceam pt noi veniti..ca am avzut asa ceva deai:p..deci a fost o propunere..si a2a a fost o intrebare sa stiu cum procedati aici:P..la kare va rog sami raspundeti:)
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Propunere Acceptata   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 10:50 am

Ok propunere Acceptata se va modifica Regulamentul la ora 14:00 !
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 11:38 am

ok ma bucur ca am fost de folos Smile sunny
Sus In jos
dadu




Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 12:52 pm

SexySexy1 Stiu ca am stat sa dau rr in lorencia dar nu pentru ca mi`a fost lene sa merg in alt orash de levelu meu , nu sunt acaasa si la calculatorul de aici drieru video nu este instalat complet si asa ca in consecinta mi se misca sacadat . Pot da rr doar in lore deoarece in alte orase mi se blocheaza . Multumesc pentru intelegere .











Aaaaa si P.S.

- Am fosta afk nu mai mult de 5 min cand am fost la bae .
Sus In jos
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 12:57 pm

moi nam zis pe u pe u cel putin team vazut dekat de 2 ori in joc;))..cand ai afcut contu de erai mic si doat prin oras in rest nu team avzut si cu problema aia cu calk o am si eu kand is multi cu aripile puse sau in arena mere in reluare inkat nu pot accepta nici aprty nici nik deci stiu problema..ca si eu am kalk praf;))..eu am zis la modu general:P
Sus In jos
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 12:59 pm

a iar propunere era din kauza KS-urilor mai mult nu ca nai voie sa dai rr in lore...ai prins spotu gol bv pastreazal si dai rr...eu ziceam de faptul ca vin alti mari si fac cs cand ar putea sa se duca in alte orase ei vin sa omoare pe cei noi sa le ai spoturile..la asta ma refeream dak ma intelegi;Wink
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 1:05 pm

Pentru a pastra spotul trebuie sa faci 1 poza cu tine in spot ul Gol sau cu cineva in party ! Wink
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 2:27 pm

daps da dak esti incepator nu rpea sti..sau nu sti unde intri pe forum sal postezi ep ala..ca nu te mai poti conecta dupa pagian serarului:P..a si orikum degeab faci poza o sasi ai SS..da spotu il pierzi in momentu ala deci nul ami apsterzi ca afce Pk si este el pe spot:P..a si ValyMG ala ai zis ca a luat SS dal avzui astazi online la vreo 2 ore dupa ce citi ep forum ca i sa dat SS??
Sus In jos
adisorbk




Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 10:41 pm

Sunt deacord cu ks sipk ar trebui pedepsite umpik mai drastic dar mai sunt si alte probleme in afara de asta...o alta regula ar fi cineare mai mult de10 rr(asta e un ex cu rr)nua re voie sa faca mai mult de vll 120(ca atunci se duce in losttower7)si asa sa mai rezolvat o problme dar este o problma si in regula asta Embarassed ca nu prea aid e unde sa stii celvl are alaca sai facipoza ... afro lol!
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 11:12 pm

Verificati noul Regulament Click Aici Nu este voie Ks ,Pk pe spoturi etc
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
adisorbk




Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 12:08 am

O alta ''idee'' care sa "incurazeze"s v ar fi ca un admin sa fie on maimult sisa fie si un fel de "ajutor"al lui.Sau ar putea sa fie singur si sa dea un fel de anunt.Toti cei care nu au nici un rr sa vina lore bar de exemplu.Iar asta va ajuta la "reclama"serverului...uni dintre prieteni cand leam spus sa intre si ei pe sv ziceau ca e nashpa ca nu ii ajuta nimeni ca alea alea dar iamconvins sa vina leamzis cai cresc io.Sicand dai un mass pe mess poti sa adaugi ca admini sunt de treaba si te ajuta primu rr. afro afro santa Very Happy afro afro afro Ms pt intzelegere
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 12:32 am

foarte buna idee. o puteai posta in alta parte dar e buna aceasta idee..am sa vad cum fac daca e ceva important voi face 1 anunt Exclamation
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Am o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare   Am o intrebare Icon_minitime

Sus In jos
 
Am o intrebare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am shi eu o intrebare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Pentru Players Sugestii :: Discutii Libere-
Mergi direct la: