starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ValyMG face Ks+Pk..pe spot in lorencia

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
SexySexy1




Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/02/2008

ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Empty
MesajSubiect: ValyMG face Ks+Pk..pe spot in lorencia   ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 10:41 pm

deci aici este pzoa cu spotu pt a dovedi ca eram singura pe spot

ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Spotulz3

bun akum face ks kand ii spun no ks face in kontinuare

ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Ksay7

akum a avzut ca iam tot zis no ks..si a facut pk

ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Pkksrg5


bun deci sunt satula de acesti oameni...si cea mai amre nesimtire mi se pare faptul ca eu eram la spot sus si a venit si a inceput sa faca ks....si am plekat deoarece naveam poza cu spotu ca am fost singura sa demonstrez ca a fost spotu meu..mam mutat jos si kand a vazut ca am plekat a zis ca mei ceva frika de el kai ami amre si sa se dea amrele smeker al starmu...sa mutat jos..si a facut iar ks..si ma tr pe mn sus..probabil vrunda sa ma mute cum ii vn lui dar mam pregatit..deci dak acest tip skapa nepedepsit avand si dovezile..si avnd in vedere nesimtire de kare a dat aprte..eu kiar kami dau delete la tot..ca nu ar fi prima dat..cand asemenea pers skapa nepedepsita..sper sa nu fie kazul si aici avnd dovezi konkrete...
Sus In jos
STARMAN
Admin



Mesaje : 88
Data de înscriere : 07/02/2008

ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Empty
MesajSubiect: Re: ValyMG face Ks+Pk..pe spot in lorencia   ValyMG face   Ks+Pk..pe spot in lorencia Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 8:32 am

ValyMG banned 3 zile pentru Pk pe spot.

Closed
Sus In jos
http://starmu.forumgratuit.ro
 
ValyMG face Ks+Pk..pe spot in lorencia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PK pe SPOT !!!
» Angel_SM pk pe spot !
» Acuma face si ks !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Categorie Principala :: Plangeri-
Mergi direct la: