starmu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
starmu

http://starmu.no-ip.org server muonline
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Acuma face si ks !!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:04 am

Oancea nu se satura , pk , amenintari si acuma ks
Am facut cum scrie in regulament:
-Daca luati spotul cuiva Afk ii faceti 2 printuri cu Afk si ii luati Spotul!
Prima poza:
http://img90.imageshack.us/my.php?image=oanceaafkprint1vs6.jpg
A doua poza facuta dupa 2 minute:
http://img90.imageshack.us/my.php?image=oanceaafkprint2ea9.jpg
Deci este spotul meu acum !!! corect ???
Asa si aici a revenit si imi facea ks !!!
Prima poza:
http://img225.imageshack.us/my.php?image=oanceafaceksprint1nb1.jpg
A doua poza facuta dupa 2 minute:
http://img220.imageshack.us/my.php?image=oanceafaceksprint2ku0.jpg

DACA NU IA BAN NO SA SE INVETZE NICIODATA MINTE !!!! Mad Mad Mad
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:09 am

prima poza nu e buna, nici nai intrebat "oancea_sm afk?" si era pe spot elfa cu care eram in party, deci.., alta demonstratie k esti 1 mare NUB
Sus In jos
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: :))   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:23 am

Am intrebat , nam intrebat ziceai tu ceva dak erai la taste ... aveai destul timp 2 munte sa raspunzi Wink si nu dadeai Wink era si pacat sa las spotu sa se iroseasca degeaba Cool
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:26 am

deci prima poza nu e buna, citez : "-Daca luati spotul cuiva Afk ii faceti 2 printuri cu Afk si ii luati Spotul!"
Sus In jos
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: :|   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:31 am

BAH EXTRATERESTRULE affraid unde scrie ca tre sa te intreb io asta ??? doamne ce om affraid gaseste niste scuze penibile ... ASTA CONTEAZA ... ERAI AFK.
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:33 am

deci in prima poza, tu vorbeai cu elfa, si iai zis k spotu e al tau, k oancea e afk, e asha sau nu? deci in concluzie, vorbeai cu mine ???? nu , deci esti NUB la patrat nu altceva
Sus In jos
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:42 am

In care poza vb io cu elfa bah NEBUNULE ??? POATE SM BAH CHIORULE ... UNDE VEZI TU ELF ?! SI IO NICI NUL BAGAM IN SEAMA NIMICU ALA ... CA NU PUTEA SA TINA SPOTU UN SM AMARAT FARA RR LVL 200 !!! TOATE POZELE ITI ERAU ADRESATE TIE !!! Wink ESTI CEL MAI MARE BUT CARE L-AM VAZUT IN VIATZA MEA (MAI E SI SCHIOR) Mad Mad Mad
Sus In jos
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: :|   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:51 am

hai sa explic mai pe inteles ca uni ca tn sunt mai putin capabili Basketball ... in primele 2 poze am luat spotu pentru ca tu erai afk si sm era prea mic ca sa tina spotu !!! si nici nu aveati party !!! Si in ultimele 2 poze esti postat u facandumi ks !!! intelegi ?! dati una in cap poate iti trezesti si al doilea neuron !!! Shocked
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 12:10 pm

deci F3nomenuL, zici tu ca ai citit regulamentul da aci ce zice? citez "Nu aveti voie Ks ,intr-un spot.(Se vor necesita 3 poze diverite pentru a vedea Ks la interval de 1 minut )." trebe sa faci 3 poze da? unde e a3-a?
Sus In jos
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: :|   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 1:35 pm

Cred ca si doua sunt suficiente Arrow dar eu am vrut sa le dovedesc jucatorilor nesimtirea de care dispui Mad
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 2:22 pm

ba nu !!! Tu ai zis clar k vrei sa imi dai ban cu 2 poze Neutral deci, esti inca odata nub lol! lol!
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 2:23 pm

ce nesimtzire sa dispun eu ma? dak tu ai facut preluare, si dupa ce ai facut preluare la spot, nai cum sa faci si post pt ks, pentru ca eram afk Wink asha k dute tare
Sus In jos
-EL-F3nomenuL

-EL-F3nomenuL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 22/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: =))   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 5:32 pm

Frateee : ))) asta nu stie ce sa mai minta ca sa scape !!! = )))) iauzi cica el era afk : ))) cum erai bah afk din moment ce u vorbeai cu mine ? = )))) NU STIE CE SA MAI MINTA BAH = ))))
Sus In jos
oancea




Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 7:42 pm

si pe mine pt ce mai postat ??? k pentru k nai 3 poze Wink ai doar 2 NUBULE
Sus In jos
ShadowQ

ShadowQ


Mesaje : 9
Data de înscriere : 21/03/2008

Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 10:50 pm

Putem rezolva asta simplu si repede..........VA BATETI Smile) lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Acuma face si ks !!! Empty
MesajSubiect: Re: Acuma face si ks !!!   Acuma face si ks !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Acuma face si ks !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ValyMG face Ks+Pk..pe spot in lorencia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
starmu :: Categorie Principala :: Plangeri-
Mergi direct la: